Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

Kim jesteśmy?

Poznawanie Pisma Świętego, odkrywanie i doświadczenie wspólnotowej Eucharystii, rozwój modlitwy osobistej oraz życie w relacjach z ludźmi o podobnych wartościach – to fundament formacji w naszej Wspólnocie.

Zależy nam na tym, by w świecie pełnym podziałów zachować żywą wiarę, chrześcijańską nadzieję i gorliwość misyjną pierwszych chrześcijan.

Jednym z naszych największych pragnień jest stabilna wspólnota, która będzie rozwijać się wraz z nami, pozwalając jednocześnie realizować się w powołaniu do życia rodzinnego, prowadzić czynne życie zawodowe i podejmować kolejne inicjatywy w duchu ewangelizacji.

więcej »

Seminarium Odnowy Wiary

10 stycznia 2017 r. w naszej wspólnocie rozpoczęło się Seminarium Odnowy Wiary, które potrwa 10 tygodni (do 21 marca). SOW prowadzi o. Norbert Oczkowski, dominikanin, duszpasterz Galilei.

Poniżej zamieszczamy linki do homilii i konferencji, głoszonych w ramach SOW.
Lista będzie aktualizowana :)

Wszelkich dodatkowych informacji może udzielić Agnieszka Cichoń: seminarium.droga@gmail.com

Seminarium Odnowy Wiary 2017

Droga na FB