Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

Baśnie i powieści - Droga imprezę kręci 22.04.2017

10 kwietnia 2017, 18:09
Hej ho! Hej ho! Bal w Drodze to jest to. Jak chcesz się wcielić w życie z "Lalki" lub wolisz elfie toczyć walki, a może nawet masz już pomysł jak wkręcić Śnieżkę tutaj do nas, zapisuj się na bal najbliższy, bo on już zaraz nam się ziści. Powieści, bajki oraz baśnie… masz przecież bujną wyobraźnie. A jeśli ktoś by chciał naprawdę - wystarczy włączyć tryb "dam radę". To tylko klik i już się bawisz w baśniowym świecie na parkiecie. Ach! Pan z "Krzyżaków"…, to przepraszam i mimo to na bal zapraszam! Niech się pan tutaj też rozgości, bo Droga wszystkich prosi w gości.

Powieści, bajki oraz baśnie, zero marazmu, nikt nie zaśnie. Zwalczymy muzą wszelką nudę. W obrót weźmiemy też Marudę. Naje się Łasuch po uszy same i skończy tańczyć gdzieś nad ranem. Powiedzmy sobie szczerze w oczy – bal w Drodze w Narni świat też wkroczy. Zimę wyślemy w siną dal. Wiosna już przyszła, więc chodź na bal!

Rezerwuj termin i przybywaj. Na fejsie wieści też odkrywaj:
https://www.facebook.com/events/1104342179711054/

Wypełnij kilka ważnych danych i w formularzu kliknij "amen". I opłać szybko jak potrafisz, inaczej miejsce możesz stracić. :)

Na Msze prosimy Was przybądźcie, w Miłości Bożej sie rozsiądźcie. Dzienniczek czytać planujemy i śpiewać pieśni z jego weny. Tak miłosierny nasz Bóg wieczny, bys czuł sie zawsze z Nim bezpieczny. W radości Jego, choć wciąż marni, będziemy bawić się w Stolarni.

Termin: 22.04.2017
Msza święta: 19:00, kościół NSJ, ul. Pl.Grunwaldzki
Start zabawy: ok. 20:30, „Stolarnia”, przy D.A. MOST; ul. Pl.Grunwaldzki 3.

Formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/m8tAqULkV7736C1y1

Koszt: 60zł - single, 100zł - para

Gwarantujemy ciepły posiłek, zimne przekąski, ciasta, napoje i oczywiście tańce do białego rana! :)