Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

Aktualności

Wyjazd wakacyjno-rekolekcyjny w Tatry

Wyjazd wakacyjno-rekolekcyjny w Tatry

Zapraszamy na wyjazd wakacyjno-rekolekcyjny w Zakopanem w terminie 2 - 8 września 2019 r. Temat przewodni rekolekcji: "W miłości nie ma lęku", które poprowadzi ks. Maciej Szczęsny.
Koncert wNieboGłosy

Koncert wNieboGłosy

Już po raz trzeci w Boże Ciało zabrzmią we Wrocławiu wNieboGłosy! Spotkajmy się więc 20 czerwca na pl. Wolności. Spotkanie, koncert, modlitwa - tak wiele mieści w sobie to niezwykłe wydarzenie, podczas którego chcemy doświadczyć radości bycia razem przed Tym, który wychodzi nam na spotkanie, na ulice naszego miasta!
Rekolekcje wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne "Duch Święty w Sakramentach Kościoła"

Kto wymyślił sakramenty i skąd wzięło się przekonanie, że na pewno działa przez nie Bóg? Zapraszamy na rekolekcje wielkopostne z Drogą, na których przypatrzymy się bliżej działaniu Ducha Świętego w Kościele.
Po prostu bal… BAL KARNAWAŁOWY 2019

Po prostu bal… BAL KARNAWAŁOWY 2019

Serdecznie zapraszamy na bal karnawałowy naszej Wspólnoty pod hasłem: Po prostu... BAL 2019. Bal odbędzie się 2.03.2019 r.
Sylwester 2018 z Drogą

Sylwester 2018 z Drogą

Serdecznie zapraszamy do powitania Nowego Roku 2019 razem ze wspólnotą "Droga".

Droga na FB

Wydarzenia

  Linki

  Oto strony internetowe, które warto odwiedzać:
  1. Strona poświęcona Ks. Prałatowi Aleksandrowi Zienkiewiczowi wraz z historią Wrocławskiej "Czwórki" - http://www.wujek.wroc.pl/
  2. Archidiecezja Wrocławska - http://www.archidiecezja.wroc.pl/
  3. Gość Niedzielny - http://gosc.pl/
  4. Tygodnik Katolicki Niedziela - http://www.niedziela.pl/
  5. Radio Rodzina - http://www.radiorodzina.pl/