Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

Wykład: Samoobserwacja a rozpoznawanie płodności

10 czerwca 2016, 14:07
Wraz z Agnieszką Chrobak zapraszamy na spotkanie dotyczące samoobserwacji i rozpoznawania płodności. Odbędzie się ono w pierwszy poniedziałek lipca, 4.07.2016r. Agnieszka opowie nam o dwóch objawach, jakimi są śluz i długość szyjki macicy.

dr inż. Agnieszka Chrobak - absolwentka Biotechnologii na Politechnice Wrocławskiej oraz Podyplomowych Studiów Nauk o Rodzinie, pracownik naukowy Laboratorium Immunologii Rozrodu Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN we Wrocławiu; autorka wielu publikacji oraz rozpraw konferencyjnych; naukowiec z pasją; instruktor Metody Rötzera; prowadzi warsztaty dla narzeczonych i małżeństw w jednej ze specjalistycznych poradni rodzinnych we Wrocławiu; współorganizator i współprowadząca zajęć "Metody Rozpoznawania Płodności" w Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu; mężatka, mama Macieja, Jasia i Piotrusia.

Celem wykładu jest poszerzenie wiedzy o naturalnych metodach rozpoznawania płodności.
Warsztaty skierowane są do wszystkich zainteresowanych niezależnie od wieku, płci i innych. :)

Koszt udziału 10 zł/os.
Maksymalna liczba uczestników 25 osób.

*Wykład dla osób uczestniczących w warsztatach ZADBAJ O NIĄ* w dniu 1-3.07.2016 jest bezpłatny. 

ZADBAJ O NIĄ*
SAMOOBSERWACJA

4.07.2016
Poniedziałek 19:00-21:00
ul. Katedralna 4
sala 5

zapisy: http://goo.gl/forms/CScHoEvrWE0tqkJE3

www: https://www.facebook.com/events/1633514726967237/