Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

ZADBAJ O NIĄ*

12 czerwca 2015, 9:31
*WARSZTATY Z NATURALNYCH METOD ROZPOZNAWANIA PŁODNOŚCI, METODA POLSKA

Agnieszka Chrobak i Olga Aleksandrowicz zapraszają na trzy spotkania dotyczące naturalnych metod rozpoznawania płodności (według metody polskiej). Odbędą się one w ostatni weekend czerwca, 26 - 28.06.2015r. Pierwszy z warsztatów, w piątek, w godzinach 18:30-21, poprowadzi dr inż. Agnieszka Chrobak. Prowadząca przybliży nam wówczas zagadnienie fizjologii płodności. Kolejne dwa spotkania będą miały w miejsce w sobotę i niedzielę, w godzinach 16:00-18:30, a poprowadzi je Olga Aleksandrowicz. Olga nauczy nas zasad prowadzenia obserwacji i interpretacji przykładowych kart, w tym kart cykli nietypowych.

dr inż. Agnieszka Chrobak - pracownik naukowy Laboratorium Immunologii Rozrodu Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN we Wrocławiu; autorka wielu publikacji oraz rozpraw konferencyjnych; wielokrotna laureatka konkursów Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej oraz Fundacji DAAD; naukowiec z pasją; instruktor Metody Rötzera; mężatka, mama Macieja, Jasia i Piotrusia;

Olga Aleksandrowicz - absolwentka filozofii i pedagogiki na UWr oraz Podyplomowych Studiów Nauk o Rodzinie na wrocławskim PWT; nauczyciel NPR w Poradni Syntonia przy klasztorze dominikanów we Wrocławiu, pracuje według metody polskiej; w wolnych chwilach tańczy i szydełkuje.

Warsztaty skierowane są do wszystkich zainteresowanych. Celem warsztatów jest poszerzenie wiedzy o naturalnych metodach rozpoznawania płodności, zarówno wśród studentów, jak i osób pracujących.

Koszt udziału 35 zł/os. Maksymalna liczba uczestników 25 osób.

ZADBAJ O NIĄ*
26-28.06.2015
pt 18:30-21, sb i nd 16:00-18:30
ul. Katedralna 4
sala 5

zapisy: https://docs.google.com/forms/d/1W693zfKiKckhiN1nuxa61X-VLnMMIRPBc4RmDN9gfi0/viewform