Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

Warsztaty dla Kobiet i Mężczyzn 2015

9 kwietnia 2015, 9:36
Trwają zapisy na tegoroczne Warsztaty dla Kobiet i Mężczyzn, które odbędą się w dniach 30 kwietnia - 3 maja 2015 r. w Bardzie Śląskim. Poprowadzą je p. Katarzyna i Stanisław Młynarscy, a temat warsztatów to: "Szczęście na talerzu, czyli wielkość rzeczy małych". Jeżeli jeszcze się nie zapisałeś/zapisałaś, możesz to zrobić właśnie teraz.

Bezpośredni link do formularza zapisów: https://docs.google.com/…/1n79QuV6x-NGhu53TCm6jw0C…/viewform

Oto krótki opis warsztatów:

Nawet najpiękniejsze ideały, jeśli nie spotkają się w przyjacielskim uścisku ze sprawami dnia codziennego, staną się bezużyteczne.

Zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których odkryjesz, że szczęście zapuszcza korzenie w rzeczach małych i niepozornych. Troszcząc się o nie, wyhodujesz ogród, który da schronienie nie tylko Tobie i najbliższym, ale stanie się także błogosławieństwem dla innych.

Więcej szczegółów jest dostępnych pod adresem: http://kim-jestem.pl/

Oprócz samych konferencji i warsztatów, będzie czas na inne atrakcje (dla chętnych), m.in. spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, chodzenie po górach, zwiedzanie Barda Śl. i okolic czy turnieje w koszykówkę oraz siatkówkę.

Zapraszamy do szybkiego zapisywania się (jest tańsza opcja przy zapisie do 12.04.2015), a wpłacić można później. Ważne - szybko, żeby zamówić np. spływ pontonowy dla wszystkich chętnych.

Podziel się tą wiadomością z innymi; zaproś swoich znajomych!

Link do fanpage'a warsztatów KiM: https://www.facebook.com/pages/KiM-Warsztaty-dla-Kobiet-i-Mezczyzn/1475217522696095

Serdecznie zapraszamy!