Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

Zabawa sylwestrowa 2014 z Drogą

3 grudnia 2014, 11:37
Serdecznie zapraszamy do powitania Nowego Roku 2015 razem ze wspólnotą "Droga". Jak co roku organizujemy bal w sali przy Salezjańskim Duszpasterstwie Akademickim Most (pl. Grunwaldzki 3).

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem uczestnictwem w balu sylwestrowym informujemy, że właśnie skończyły się już miejsca na tę imprezę. Lista rezerwowa również jest pełna. Osoby z tej listy zostaną poinformowane najpóźniej 29.12.2014 wieczorem czy udało się nam zapewnić im miejsce.
Prosimy o niezgłaszanie się w sprawie zapisów na Sylwestra z Drogą - zapraszamy na naszą zabawę karnawałową w lutym.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:30 wspólnym uczestnictwem w Eucharystii. Obowiązują stroje wieczorowe.

Koszt uczestnictwa jednej osoby to 55 złotych, który można ponieść wybierając jedną z "sylwestrowych taryf":

  1. "All inclusive 55" - uczestnik uiszcza opłatę w wysokości 55 złotych i nie jest zobligowany do przyniesienia żadnych potraw;
  2. "30 + 25" - uczestnik płaci 30 złotych oraz dostarcza potrawę w cenie 25 złotych, uzgodnioną z koordynatorem. Szczegóły zostaną wkrótce podane oraz wysłane do wszystkich osób, które przy zapisie wybrały tą opcję.

Niezależnie od wybranej opcji każdemu uczestnikowi zapewniamy ciepły posiłek, zimne przekąski i ciasta, napoje, kieliszek szampana oraz szampańską zabawę do białego rana przy dobrej muzyce i niespodziankach tanecznych - zagra dla nas DJ Jaro (Jarek Kalinowski).

Za wyjątkiem lampki szampana, impreza ma charakter bezalkoholowy.

Link do formularza zapisów: https://docs.google.com/forms/d/18ZD5I6sqF7A6jJaqXut_hzZQyYUTFPinW7o1gX6YGyk/viewform

Wypełnienie formularza oznacza jedynie rezerwację miejsca, które zostanie ostatecznie zajęte po zaksięgowaniu wpłaty. Prosimy nie zwlekać z rezerwacją na ostatnią chwilę, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Opłaty prosimy kierować na konto:

08 1140 2004 0000 3002 7350 3650
Katolicka Wspólnota DROGA
ul. Katedralna 4
50-328 Wrocław

Katolicka Wspólnota DROGA serdecznie zaprasza!