Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

Dzień Wspólnoty Droga

4 września 2018, 16:51
Już 9 września 2018 r. zapraszamy wszystkich serdecznie na Dzień Wspólnoty Droga. Jest to doskonała okazja do dziękowania i modlitwy za wspólnotę, a także do spędzenia wspólnie czasu i budowania więzi. Zapraszamy wszystkich członków wspólnoty, sympatyków, tych, którzy dawno do nas nie zaglądali oraz tych, którzy chcieliby przybyć po raz pierwszy. :)

Spotykamy się w gościnnych progach o. Franciszkanów na Karłowicach.

Uwaga! Zmiana - ze względu na Wrocławski Maraton

Msza Święta - 15:00 kościół p.w. św. Antoniego przy ulicy Kasprowicza 26 (Karłowice)

Piknik - 16:00 ogród Franciszkanów (za klasztorem i kościołem św. Antoniego)

W planie:

  • pieczenie kiełbasek na grillu,
  • turniej małych grupek,
  • zabawy rekreacyjne dla małych i dużych,
  • gry sportowe.

Organizator zapewnia kiełbasę z grilla i leczo. Zachęcamy do przyniesienia jedzenia: dodatkowych produktów na grilla (np. warzyw), a także potraw do podzielenia się z innymi: np. pysznego ciasta, sałatki.

Warto jeszcze zabrać ze sobą: koce i maty, aby usiąść na trawie, a na wieczór lampki turystyczne, latarki, coś na komary oraz sprzęt sportowy i rekreacyjny (np. piłki, rakietek do badmintona, frisbee itp.), a także instrumenty muzyczne.

W razie pytań, możecie kontaktować się z Pauliną: 885 223 881.

Spotkajmy się!