Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

Dzień Wspólnoty Droga

5 czerwca 2018, 17:12
Już 10 czerwca 2018 r. wszystkich serdecznie zapraszamy na Dzień Wspólnoty Droga. Jest to doskonała okazja do dziękowania i modlitwy za wspólnotę, a także do spędzenia wspólnie czasu i budowania więzi. Spotykamy się w gościnnych progach o. Franciszkanów na Karłowicach.

Zaczniemy Mszą Świętą o godzinie 15:30 w kościele p.w. św. Antoniego przy ulicy Kasprowicza 26. Po niej (ok. 16:30), w ogrodach klasztornych odbędzie się piknik, na którym będziemy mogli pobyć ze sobą bez pośpiechu aż do zachodu słońca.

W planie jest m.in. pieczenie kiełbasek na grillu, turniej przeciągania liny (ok. 17:00), drużynowy quiz religijny (ok. 18:00) oraz rekreacyjne gry sportowe (w tym mecz piłki nożnej), zarówno dla najmłodszych jak i całkiem dorosłych.

Zapraszamy wszystkich członków wspólnoty, sympatyków, tych, którzy dawno do nas nie zaglądali oraz tych, którzy chcieliby przybyć po raz pierwszy.

Spotkajmy się!

Wszystkich, którzy się wybierają, prosimy o zabranie kocy, kiełbasek na grilla, sprzętu sportowego (np. piłki, rakietek do badmintona, freesby itp.) i czegoś na wspólny stół (ciasta, sałatki, przekąski). W razie dużego deszczu zamiast w ogrodzie spotkamy się w jednej z sal domu katechetycznego.