Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

Koncert uwielbienia wNieboGłosy

14 kwietnia 2018, 9:36
Przed nami druga edycja koncertu uwielbienia wNieboGłosy - przygotowania trwają!
Angażujemy się w przygotowania koncertu uwielbienia wNieboGłosy, który organizowany jest przez Archidiecezję Wrocławską we współpracy z Fundacją Młodzi Młodym oraz katolickimi wspólnotami Wrocławia. 
Fenomen koncertów uwielbienia organizowanych w Boże Ciało w całej Polsce oraz niezwykle pozytywny odbiór ubiegłorocznej edycji, która zgromadziła ponad dwa tysiące wrocławian i mieszkańców pobliskich miejscowości, zainspirowały ideę ponawiania tego wydarzenia co roku.
Tegoroczna edycja odbędzie się w Boże Ciało 31 maja, ponownie na placu Wolności, w godzinach 19:00-22:00. Koncert poprowadzą Orkiestra, Chór i Zespół wNieboGłosy oraz Zespół N.O.E. Będzie on okazją, aby doświadczyć radości bycia razem przed Tym, który stworzył świat, żeby rozbudzić na nowo wiarę i uwielbić Boga za Jego obecność pośród nas oraz za sam dar Eucharystii. Podejmując temat roku duszpasterskiego "Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym" będziemy wołać o Ducha Świętego.
 
Jak można się zaangażować?
Aktywnie włączamy się w promocję wydarzenia. Istnieje możliwość zaangażowania się w organizację jako wolontariusz, darczyńca lub członek Chóru, który w tym roku będzie otwarty dla ochotników zdecydowanych wziąć udział w weekendowych warsztatach muzycznych.
Zachęcamy do wsparcia zbiórki funduszów na potrzeby organizacji koncertu: https://zrzutka.pl/n7uby6
Prosimy również o modlitwę!
 
Więcej informacji na stronie wnieboglosy.wroclaw.pl oraz na facebooku.